Jemy w Łodzi - restauracje w Łodzi, opinie, recenzje, wydarzenia

You are here:
Today isponiedziałek,21październik,2019

Jakub Botta – nowy szef kuchni Quale

Quale Restaurant

Pracował w Anglii, uczył się u boku Massimo Bottury w Osteria Francescana w Modenie, teraz będzie gotował w Quale, a na tapet bierze kuchnię regionu łódzkiego.

Czytaj więcej...

Klub Wino znów karmi gości

Klub Wino znów karmi gości

Po wakacyjnej przerwie Klub Wino wraca ze stałymi godzinami otwarcia i kuchnią. Tym razem gotować tu będzie Marek Wosiński.

Czytaj więcej...

Piotrkowska dla Domów Dziecka

https://www.facebook.com/mojapiotrkowska/

Jesteś restauratorem? Możesz wesprzeć akcję zainicjowaną przez przedsiębiorców z Piotrkowskiej. Pomocą może być datek, ale równie dobrze zaproszenie na kolację do twojego lokalu.

Czytaj więcej...

Degustacja Win w Ciemności w Farina Bianco

Degustacja Win w CiemnościPamiętacie kolację w ciemnościach? Teraz w tej samej formule będziecie mogli skosztować jakościowych win, a u nas tylko dziś możecie wygrać dwuosobowe zaproszenie na premierę tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Gdzie na babskie wyjście w Łodzi? Fajne dziewczyny polecają

Gdzie na babskie wyjście w Łodzi? Fajne dziewczyny polecają

Spotkanie wyłącznie w kobiecym gronie to okazja do pojedzenia, pogadania i oczywiście wypicia. Dziś kolejny przewodnik, tym razem po miejscach, które idealnie nadają się do tego, by głośniej się zaśmiać, wypić drinka i pobiesiadować w towarzystwie koleżanek. O swoje ulubione lokale zapytałyśmy łódzkie blogerki i instagramerki – sprawdźcie ich typy!

Czytaj więcej...

Gdy kucharze łączą siły, dzieją się rzeczy pyszne

Kolacja Powidok x Filharmonia Smaku x Cztery Ściany

Dla każdego, kto kocha gotować dzielenie się tą pasją z innymi jest ogromną przyjemnością. Można się nią dzielić karmiąc ludzi albo zapraszając ich do wspólnego gotowania. Najlepiej jednak, kiedy obie te opcje łączą się podczas wyjątkowej uczty jak ta, którą w miniony weekend zorganizowali szefowie kuchni i cukiernicy restauracji Powidok, Filharmonia Smaku i Cztery Ściany.

Czytaj więcej...

Niespodzianki od restauracji dla biegaczy

Bieg Ulicą PiotrkowskąW przyszłą sobotę odbywa się w Łodzi Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Bierzecie udział? Jeśli tak, koniecznie przeczytajcie, który lokal w biegowy weekend przygotował dla Was rabaty, proteinowe lody czy lemoniadę w prezencie.

Czytaj więcej...

Szymon Stach w restauracji Stary Rynek 2

Restauracja Stary Rynek 2

Nowy szef kuchni oznacza rewolucję dla restauracji - tak też się stało w Starym Rynku 2. Szymon Stach dostał wyzwanie – zaprezentować międzywojenną kuchnią XX w nowej odsłonie. Ja już sprawdziłam, jak sobie poradził.

Czytaj więcej...

Gdzie na bezę w Łodzi?

Gdzie na bezę w Łodzi?

Pavlova, bezowy dacquise, minibeza ze świeżymi owocami – bierzemy wszystko! Najlepiej w zestawie z aromatyczną, czarną kawą. W Łodzi jest kilka miejsc, do których warto zajrzeć szczególnie na śnieżnobiałą królową deserów. Oto nasz przewodnik po najlepszych bezach w mieście. Nie jest to ranking, bo porównujemy bardzo różne desery, poza tym – wszystkie są obłędnie pyszne, więc na podium na pewno zrobiłoby się ciasnawo… Dlatego też kolejność jest alfabetyczna.

Czytaj więcej...

Karta rabatowa Jemy w Łodzi

 

Karta Jemy w Łodzi

Ruszyła sprzedaż tegorocznej edycji karty rabatowej Jemy w Łodzi, która upoważnia do 15% rabatu w 25 łódzkich restauracjach i kawiarniach.

Czytaj więcej...

Podobne artykuły