You are here:
Today isponiedziałek,27maj,2019

Wydarzenia i promocje

Jemy w Łodzi Burger Fest - poznajcie uczestników festiwalu burgerów!

Jemy w Łodzi Burger Fest 2019

Już w najbliższy piątek ruszy Jemy w Łodzi Burger Fest, czyli największy w naszym mieście festiwal kulinarny w całości poświęcony burgerom. Rezerwujcie czas i miejsce w brzuszkach, bo szykuje się wielka uczta. Poznajcie wszystkich uczestników.

Czytaj więcej...

Wyjątkowa degustacja w Puro Hotel

Puro Hotel Miska Gastro Bowls

Sześć wyjątkowych dań polecanej przez nas kuchni Puro Hotelu i sześć równie ciekawych win – oto plan degustacyjnej kolacji, która odbędzie się w najbliższy piątek. Co najważniejsze – u nas możecie wygrać podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Czytaj więcej...

Łódzki Festiwal Win Polskich wraca już w sobotę

Festiwal Win Polskich

Weekend zapowiada się słoneczny, a to najlepiej uczcić kieliszkiem wina. Albo kilkoma, bo okazja ku temu będzie idealna. W sobotę w Klubie Wino odbędzie się czwarta edycja Łódzkiego Festiwalu Win Polskich.

Czytaj więcej...

Jemy w Łodzi Burger Fest 2019 – zapraszamy do udziału

Jemy w Łodzi Burger Fest 2019 - zapraszamy do udziału fot. MOTYWY

Nadchodzi najradośniejszy czas w roku! Już pod koniec maja ruszy druga edycja Jemy w Łodzi Burger Fest! Łódzkie święto burgerów potrwa aż 10 dni, a my już dzisiaj zapraszamy restauracje do udziału w tym wydarzeniu.

Czytaj więcej...

Beyond Burger w Papuvege – wegański burger jak wołowina

Beyond burger w Papuvege

Od jutra w Papuvege będziecie mogli spróbować Beyond Burgera, czyli wegańskiego burgera do złudzenia przypominającego wołowinę. Wygląda jak mięso, smakuje jak mięso i nawet "krwawi" jak mięso. Dowiedzcie się, czym jest i dlaczego na świecie zapanowało na jego punkcie takie szaleństwo.

Czytaj więcej...

Podobne artykuły